GYÁSZ! Meghalt Sebestyén Balázs felesége: hosszú küzdelem után hunyt el! Nyugodjék békében! 😔🖤


Jó utat odafent az égiekkel! Egy nagyon hosszú küzdelem után vasárnap elhunyt Sebestyén-Ádám Csilla. Az UNI Győr elnöke, Fűzy András így búcsúzik Sebestyén-Ádám Csillától, aki a akadémiája edzője és erőnléti edzője volt: ájó szívvel búcsúzunk Sebestyén-Ádám Csillától! 🖤 Akadémiánk edzője, és erőnléti edzőnk, Sebestyén Balázs felesége, hosszú küzdelem után tegnap elhunyt. 😢
Klubunk elnöke, Fűzy András így búcsúzik Csillától: “Szomorú hír, a valóság szomorú… Egy értékes embert, egy kedves jó Barátot veszítettünk el. Klubunk, kosaras családunk búcsúzik Tőled! Mosolyod majd mindig bennünk ég, mint egy örökmécses amit reánk hagyományoztál. Jó utat Csilla!” Nyugodj békében, Csilla. 😔 -tette hozzá bejegyzésében.

AKTUÁLIS:

Főoldal